Tarot pro osobní rozvoj

590  s DPH

Jedinečný Tarot pro každodenní život moderního člověka. Spolehlivý rádce v každé situaci, průvodce úspěšným a sebevědomým životem.

Tipy pro práci s Tarotem si můžete zobrazit, stáhnout nebo vytisknout zde.

Kategorie:

Popis produktu

Čím je tak jedinečný?

Tarot pro osobní rozvoj je jedinečným způsoben zpracovaný Tarot tak, aby se s ním pracovalo úplně jednoduše i začátečníkům a byl užitečný. Tedy praktický — dokáže vám správně poradit v libovolné situaci, kterou prožíváte, s níž si nevíte rady, do které potřebujete najít správný vhled.

Ale nejen to. Tarot pro osobní rozvoj vám situaci nejen popíše, ale ukáže vám i její správné řešení. Zvyknete-li si jej používat v každodenním životě, naučíte se správně vyhodnocovat vše, co prožíváte. Pochopíte, že principy z tarotových karet jsou vlastně principy našich prožitků — neustále prožíváme to samé dokola, jen v různých podobách.

Tarot pro osobní rozvoj vás naučí vnímat život úplně jednoduše. Přestane vás zajímat, jak situace vypadají, ale jen to, co je uvnitř. A právě to je skutečné a důležité, o to vždy jde, a právě to paradoxně uniká všem, kdo se nechávají mást tím, jak na ně život a situace působí. Uvažují pak špatně, ztrácejí jistotu, necítí se dobře a nesprávně i reagují.

Tarot pro osobní rozvoj je nástrojem, který vás toho všeho dokáže zbavit. Stejně tak vás dokáže dovést k vašim cílům, krok za krokem, bezpečně a jistě.

POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU PO PŘIHLÁŠENÍ
INTUITIVNÍ NAVIGACE

Nechte se vést intuicí, vybere vám článek nebo karetní výklad, který je pro vás v tuto chvíli ideální. Najdete v něm přesně to, co teď nejvíc potřebujete.

Ideální článek (pro mě na teď)

Ideální výklad (pro mě na teď)


Chcete dát věci do pohybu a vyladit si život?

Pořiďte si předplatné Domluvte si konzultaci Kupte si Tarot pro osobní rozvoj

Najděte i vy zábavu a naplnění v rozvoji kvality svého života.

 

top