Koučing = škola individuálně.
Pro vás, kdo chcete kvalitně žít.

Koučing je „Škola rozvoje přitažlivosti“ formou individuálních schůzek. Platí o něm tedy vše, co je uvedeno na stránce Škola, pouze jde o jinou formu učení — scházíme se jen vy a já pravidelně jedenkrát týdně na 60 až 90 minut, buď osobně, anebo na dálku přes Facebook Messenger, Skype či telefonicky. Jednou ze zajímavých možností individuálního studia (kterou jde i libovolně kombinovat s pravidelnými schůzkami) je zážitkově formou společných výletů.

Online, osobně nebo zážitkově.
Vyberte si, co vám vyhovuje.

  • Koučing funguje standardně na principu pravidelných schůzek 1× týdně.
  • Délka schůzky je 60 až 90 minut, cena 400 Kč/30 minut (platí se přes eshop až po schůzce).
  • Scházet se můžeme buď osobně anebo na dálku (přes Skype, Facebook Messenger či telefonicky).

Zážitková forma výuky

Pro srdcaře tu mám mou nejoblíbenější formu koučingu (která jde i kombinovat s klasickou).

  • Výlet(y) s koučem = výuka/konzultace formou jednodenních nebo vícedenních výletů — namísto sezení na židli chodíme, povídáme si a užíváme si přírodu. Dohodneme si termín, destinaci, a užijeme si to. Pro inspiraci se můžete podívat na trasy, kde už jsme byli. Rád i vymyslím novou destinaci/trasu, je to moje hobby.

Pojedeme podle skript

  • Součástí koučingu jsou i skripta = vše, co se naučíte, budete postupně dostávat i přehledně zpracované, abyste měli jistotu, že vám nic neuniklo a můžete se k tomu kdykoli vrátit.

Chcete se na koučing přihlásit?
Domluvte si úvodní schůzku.

Stačí vyplnit formulář. Ozvu se vám zpět, zodpovím případné dotazy a domluvíme si úvodní seznamovací schůzku (zdarma). Poznáme se, zjistíme, jestli si vyhovujeme, řekneme si o škole i koučingu vše potřebné, zeptáte se, nač potřebujete, a podle toho se rozhodneme, co dál.
Těším se!

* Odesláním přihlášky se k ničemu nezavazujete vy ani já.

Jsem průvodce úspěšným a naplňujícím životem.

Naučím vás životní principy a společně jim umožníme ve vás dozrát.

Martin Vlach

„Mým záměrem je nabízet kvalitu a výsledky. Pečuji o studenty tak, aby naše spolupráce přinášela reálné životní změny, a zároveň nás i bavila. Každého vedu tak, aby se vše nejen naučil, ale aby tak dokázal i žít. Život je zákonitý, proto je úspěch jistým výsledkem správného přístupu. Záleží tedy jen na nás.“

Martin Vlach / autor Školy rozvoje přitažlivosti a Tarotu pro osobní rozvoj, učitel seberozvoje / Brno

Jak vás koučing změní?

Koučing vás naučí žít tak, že denně porostete. Naučíte se rozumět prožívaným situacím a zhodnocovat jejich potenciál ke svému kontinuálnímu růstu a obohacování. Své cíle si budete plnit tím, že si je přejete a jen správně reagujete na to, co vám pak do života samo chodí. V prvé fázi se tímto způsobem zbavíte všech podvědomých bloků a následně si úplně stejně nastavíte život tak, aby vám po všech stránkách dokonale vyhovoval. Odnaučíte se myslet negativně a na každý den se budete těšit. Začnete žít s chutí, pro radost, opravdově a bohatě.

Můžete žít mnohem lépe, než si myslíte.

Nikdo ale nedokáže žít ani sdílet nic, co v sobě nevypěstoval.

top