Předplatné = sada online nástrojů pro seberozvoj

Předplatné je Sada nástrojů pro seberozvoj. Mezi ně patří články a seriály o životních zákonitostech, ale také několik druhů online karet (nejen tarotových) a karetních výkladů. Smyslem těchto nástrojů je „dostávat do krve“ novou logiku, která nás naučí vidět život reálně. Změna logiky probíhá postupně formou „aha-efektů“, kdy se jednak něco nového dozvídáme, a zároveň si to připomínáme a uvědomujeme ve spojitosti s vlastními prožitky. A právě tak to v nás zraje — přestává to bý tjen teorií v hlavě, stává se to naším cítěním. Začínáme tak uvažovat v každodenním životě, vnímáme podle toho své prožitky, a dokážeme reagovat jinak než dřív. Měníme se a s tím se mění i náš život. Co nás zneklidňovalo nás už nechává v klidu, co jsme řešili, neřešíme, co nefungovalo, fungovat začíná. Dosahujeme životních změn, dokážeme si plnit své záměry a cíle.


ico-black-sSeberozvoj bychom měli vnímat jako koníček, a zároveň naplňující životní styl. Zajišťuje, že nás život baví, protože nás učí mu rozumět. Přestáváme vidět problémy a situacemi se bavíme i obohacujeme zároveň.

Seberozvoj je zároveň jediný způsob žití, který zajistí, že náš život nepadne do krize. To proto, že krize vzniká automaticky tím, když se něco v našem životě nevyvíjí — je to stále stejné, stagnuje a to, a proto to časem ztrácí atraktivitu. Naučíme-li se sami sebe kontinuálně rozvíjet (úplně jednoduše), automaticky zajistíme, že i vše v našem životě se neustále vyvíjí a tím nás to i baví — práce, vztahy, rodina, koníčky, finance, péče o sebe…

Intuitivní = ideální

Nástroje v předplatném využívají intuice, která zajišťuje, že vždy dostaneme právě ten obsah, který je pro nás aktuálně ideální. Týká se to nejen karet a karetních výkladů, ale i článků. Ty si můžeme vybírat „klasicky“ ze seznamu rubrik, ale stejně tak můžeme využít tlačítko, které nám zobrazí přesně ten článek, který má pro nás v danou chvíli největší smysl, řeší přesně to, co si potřebujeme uvědomit.

Online = vždy po ruce

Všechny nástroje Předplatného jsou online, díky čemuž je máme neustále k dispozici. Na počítači, tabletu i chytrém telefonu, doma, v práci, na cestách i na dovolené.

Vše pohromadě

Přístup ke všem nástrojům Předplatného je z jediného menu na webu www.martinvlach.cz (viz obrázek).

 • Přihlášení/Můj účet (1) slouží k přihlášení k vašemu účtu a jeho případné konfiguraci (např. změna hesla)
 • Téma mého dne (2) je způsob, jak pomocí karty zjistit, jaké životní téma je předmětem vašeho aktuálního dne (proto je dobré kartu otáčet hned ráno, abyste se na den mohli připravit; a pak znovu večer, abychom si zrekapitulovali, jak jsme své téma vnímali a zvládli).
 • Ideální článek (3) vám intuitivně vybere přesně to, co si máte právě teď přečíst.
 • Ideální výklad (4) vám intuitivně nabídne přesně ten karetní výklad, který je pro vás momentálně vhodný.
 • Tarot (5) jsou online karty Tarot pro osobní rozvoj., s nimiž lze pracovat stejně jako s kartami klasickými. Můžete klást otázky a kliknutím zobrazovat odpovědi na ně. Ideální při řešení situací, přepadne-li vás neklid, potřebujete se rozhodnout a není vám jasné jak…
 • Stručný Tarot (6) vám nabídne stručný princip jako odpověď na vaši otázku či vhled do aktuálně prožívané situace.
 • Rychlá pomoc (7) jsou další online karty nabízející vhled do každodenních situací, zase poněkud jiným úhlem pohledu.
 • Vědomé tvoření (8) jsou online karty, ukazující životní principy z pohledu procesu tvoření. Učí nás vnímat každodenní situace jako fáze tvořivého procesu a cítit se v nich bezpečně jako vědomý tvůrce svého života.
 • Vesmírná logika (9) jsou online karty, které nás učí vnímat reálně. Vidět to, co se skutečně děje namísto podléhání dojmům, jakými na nás prožívané situace působí.
 • Životní styl (10) jsou online karty ukazující, jak vědomě žijící člověk uvažuje. Co je zdrojem jeho klidu, životní pohody a co mu dává schopnost žít tím, co jej baví a naplňuje. Tím se učíme uvažovat a fungovat přesně tak.
 • Ano nebo Ne? (11) jsou online karty, které nám pomáhají při rozhodování v situacích, které vyžadují jasnou volbu.
 • Karetní výklady (12) jsou online výklady tarotovými kartami podle osvědčených schémat. Ukazují reálný pohled na naši osobnost, zkoumanou životní situaci, vztah, nebo životní oblast. K dispozici jsou téměř dvě desítky karetních výkladů rozdělených do tří skupin — osobnostní, vztahové a situační.
 • Člověče, poznej se (13) jsou karty k seriálu článků o životě a jeho zákonech. Kromě karet nabízejí i rychlý přístup k jednotlivým článkům seriálu.
 • Obsah (14) vede ke kompletnímu obsahu Předplatného, kterým můžete procházet, listovat, třídit podle Rubrik nebo filtrovat podle témat příslušnými tlačítky v nabídce Témata.

Jednoduše = efektivně

Ranní/večerní „kolečko“. Kromě vyplňování volných chvil je dobré si zvyknout ráno nebo večer projet seberozvojové „kolečko“ neboli postupně kliknout na Téma dne, Ideální článek, Ideální výklad a aspoň některé z online karet s otázkou „Co si mám teď uvědomit?“ Je to užitečný návyk, který nás naplňuje klidem, pohodou, sebedůvěrou i vědomím, že svůj život máme pevně ve svých rukách.

Život je hra a Seberozvoj je škola hrou. Má být jednoduchý, a právě proto zábavný a efektivní. Seberozvoj není šprtání, ale pěstování formou aha-efektů. Návyk, kterým vyplňujeme „hluchá místa“ v našem každodenním fungování — volné chvilky využíváme tak, že v nabídce Předplatného „klepneme“ na to, nač máme zrovna chuť a připomene si princip, který nás povzbudí a zároveň se v nás posílí. takto jednoduše pečujeme o své podvědomí a zrajeme. Životní principy pronikají silněji a silněji do našeho cítění a tím se náš život stává bohatším a šťastnějším.

INTUITIVNÍ NAVIGACE
Článek pro mě na teď
Výklad pro mě na teď
top