Tarot je nástroj na úspěch.
Řešitel všech životních situací.

Naučí tě jistě a radostně žít.

o Tarotu

Tarot je klíčem k úspěchu

ico-tarot je poklad. Ne náhodou se jeho kartám říká VelkáMalá arkána neboli tajemství. Jsou jimi myšlena pravidla života, úspěchu a spokojeného tvoření. Dříve, než Tarot skutečně poznáme, jej často vnímáme zkresleně. Známe jej od kartářek, které s ním věští budoucnost, což už samo o sobě budí v „moderním“ člověku pochybnosti. Jenže je to naše nevědomost, kvůli níž nechápeme, jak jednoduše kartářka pracuje. Že nedělá nic, co bychom sami také nedokázali. Málokdo víme něco konkrétního o své intuici, to slovo jsme zvyklí používat spíše obrazně.

Tarot je průvodce životem.
Zná stav každé situace, každého vztahu, trend vývoje každé události. Je interaktivní, takže s tebou dokáže komunikovat, o čem právě potřebuješ. Stačí se ptát.

Intuice je šestým smyslem člověka, podobně jako například zrak. Nikdo se nedivíme, když otevřeme oči, že vidíme. Se stejnou samozřejmostí jako oko pracuje i intuice. Její vlastností je neomylnost. Představuje naše napojení na centrální inteligenci Vesmíru, kde se „všechno o všem ví“. V souvislosti s Tarotem je to právě intuice, která zajišťuje, že si vždy vytáhneš správnou kartu. Tu, kde najdeš odpověď na svou otázku. Omyl je vyloučen (dole na této stránce si to můžeš i vyzkoušet).

Tarot jsou životní pravidla neboli přírodní zákony. Funguje podle nich celý Vesmír, každý člověk, každý život, každá událost, každý vztah se jimi řídí. Vše je těmto zákonům podřízeno. Tarot je kouzelný tím, že je všechny obsahuje. Umí řešit situace, které tě zajímají, a to z libovolné perspektivy. Nejen z pohledu momentálního stavu, ale také vývoje v minulosti i směrem do budoucna. Navíc ti dokáže i radit, jak stav či vývoj — neodpovídá-li tvým představám — úspěšně změnit. Je tudíž geniálním společníkem pro každou životní situaci.

Tarot pro osobní rozvoj nabízí ještě víc.
Obvykle Tarot odpovídá na vaše otázky popisem stavu události, kterou zkoumáte, případně odhaluje trend jejího vývoje. Ale nad tím vším existuje ještě mnohem důležitější rovina: schopnost trend vývoje událostí a jejich výsledky ovlivňovat. Řídit život. Tu schopnost každý máme a Tarot pro osobní rozvoj ji v nás dokáže naplno rozvinout.

Tarot je průvodce úspěšným žitím, protože vše, co ti poradí, je správné. V každé životní situaci se můžeš rozhodnout, jak chceš. Ale vždy existuje jen jedno správné rozhodnutí, které zajistí prospěch tobě i všem zúčastněným. A právě to je úspěch — umění dosahovat svých cílů v souladu s ostatními. Pak jde vše hladce, samovolně. Tarot tě tedy učí právě takto — úspěšně — rozhodovat a žít. S Tarotem pochopíš život, naučíš se jej úplně jednoduše vnímat. Přestane pro tebe být neuchopitelný, tvé vnímání veškerého dění se stane jasným, zákonitým, samozřejmým, triviálním. Budeš životu rozumět, tudíž si jej dokážeš užívat.

Obavy, nejistoty i neúspěchy mají jedno společné — nevědomost. Bojíš se vždy jen toho, čemu nerozumíš, co je pro tebe neznámé, neuchopitelné. Tam ztrácíš jistotu, čímž vzniká prostor pro neúspěch. Když ale něco pochopíš, už nic nepříjemného nezažíváš, protože už není, odkud by to přišlo.

Tarot je nástrojem, který z tvého života odstraní všechny nejasnosti. Získáš životní jistotu, žití se pro tebe stane spokojenou radostí. Dokážeš si pak plnit své cíle, jít za nimi v klidu a s jistotou. Co ti v životě nefunguje, změníš, protože budeš vědět, jak na to.

CHCEŠ TAROT VYZKOUŠET?

Neznáš Tarot? Vyzkoušej!

Přesvědč se, jak je to jednoduché.

 • Vymysli si otázku.
  (Ptát se můžeš na cokoli. Jen si uvědom, že se vždy ptáš na stav věci.
  Např. „Co teď prožívám?“, „Jak vypadá situace XY?”, „Jak se v ní mám rozhodnout?”, „Jak mě vnímá osoba XY?” apod.)
 • Klepni na kartu.
  (Soustřeď se při tom na svou otázku.)
 • Najdi na kartě odpověď.
  (Odpověď z karty vycítíš.)
 • Výsledek pošli e-mailem.
  (Připiš svou otázku nebo jinou poznámku a pošli výsledek sobě nebo známému.)

1. Polož v duchu otázku

(a potom klikni na kartu pro odpověď)


KAM DÁL?

< O úspěchu | O realitě >

top