Karty: Tarot pro osobní rozvoj (jedinečný průvodce životem)

790  s DPH

Jedinečný Tarot pro každodenní život moderního člověka. Spolehlivý rádce v každé situaci, průvodce úspěšným a sebevědomým životem.

Tipy pro práci s Tarotem si můžete zobrazit, stáhnout nebo vytisknout zde.


Kategorie:

Podrobnosti

Čím je tak jedinečný?

Tarot pro osobní rozvoj je jedinečným způsobem zpracovaný Tarot tak, aby se s ním snadno pracovalo i začátečníkům a byl užitečný. Tedy praktický — dokáže vám správně poradit v libovolné situaci, kterou prožíváte, s níž si nevíte rady, do které potřebujete najít správný vhled.

Ale nejen to. Tarot pro osobní rozvoj situaci nejen popíše, ale ukáže i její správné řešení. Zvyknete-li si jej používat v každodenním životě, naučíte se správně vyhodnocovat vše, co prožíváte. Pochopíte, že principy z tarotových karet jsou vlastně principy našich prožitků — neustále prožíváme to samé dokola, jen v různých podobách.

Tarot pro osobní rozvoj vás naučí vnímat život úplně jednoduše. Přestane vás zajímat, jak situace vypadají, ale pouze princip, který skrývají. A právě to je skutečné a důležité, o to ve skutečnosti vždy jde (a právě to paradoxně uniká všem, kdo se nechávají mást tím, jak na ně život a situace působí). Uvažujeme pak špatně, ztrácíme jistotu, necítíme se dobře, cítíme se ohrožení a nesprávně reagujeme.

Tarot pro osobní rozvoj je nástrojem, který vás toho všeho dokáže zbavit. Stejně tak vás dokáže dovést k vašim cílům, krok za krokem, bezpečně a jistě.

top