Školní výlet: Devínská Kobyla

(zážitkový seberozvoj spojený s pohybem v přírodě)

ico-black-ssŠkola bez výletů není žádná škola, proto na výletech naši školu doslova stavíme. Škola hrou je ta nejlepší možná, a kdo chce žít kvalitu, potřebuje v sobě znovu najít dítě a jeho hravost, lehkost, bezstarostnost a čistotu duše. Právě takoví být chceme, protože to je oním klíčem k hojnosti, zdraví, štěstí a obecně správnému fungování. Nejdřív ale musíme to nejlepší dostat. Pak to nechat zrát, až to začneme žít, a nakonec i sdílet. Vesmír = uni-verse = jedna báseň.

O školním výletě:

Cílem výletu je kromě sdílení člověčiny prohloubení všeho, co se v naší škole učíme. Něco si připomeneme, pobavíme se o všem, nač se chcete zeptat, probereme vaše zkušenosti, pohrajeme si s tarotovými kartami… Cílem výletu je sbírat aha-efekty, díky kterým v nás zraje to, co víme — dostává se to do krve. A o to nám jde.

Co s sebou:

  • Tarotové karty.
  • Dotazy = vše, co vás o životě, škole a Tarotu zajímá.
  • Chuť sdílet své zkušenosti.
  • Něco na psaní.
  • Svačinku.
  • Zbytek je na mně.

Těšíme se na vás!
Máte-li dotazy, napište na malafabsikova@gmail.com nebo telefonicky +421 905 575 125

Nebudete-li s akcí spokojeni, vrátíme vám peníze.
Ihned, bez vysvětlování.


Kalendář akcí

Program dalších našich akcí najdete zde.

Termín:

Neděle 10. 2. 2019
(od 10.00 do cca 19.00 hodin)

Sraz:

Bratislava, 10:00, zastávka busu Most SNP, pojedeme linkou 29 směr Devínska Nová ves

Cena:

50 €

Dáša Malá Fabšíková, certifikovaná Brief koučka a lektorka „rodinných konštelácíí“. Celý svoj profesný život učím ľudí a sprevádzam na ceste, aby sa mohli stať tou nalepšou verziou seba samých. Verím, že byť sám sebou, žiť, čo je moje, čo ma naozaj baví a zdieľať to s tými pravými ľuďmi, je tým najlepším, čo sa nám na ceste sebapoznávania a osobného rozvoja môže stať.


Martin Vlach, zakladatel „Školy rozvoje přitažlivosti“ a autor „Tarotu pro osobní rozvoj“. Učím životu rozumět, protože funguje jinak, než si myslíme. Přednáším, učím, píšu a vyrábím nástroje pro vyladění osobnosti, aby člověk život chápal a dokázal žít tak, jak mu vyhovuje, šťastně a spokojeně.

top