Čtení čaker (7 karet)

Čakry jsou naše energetická centra. Právě jimi jsme energeticky vyživováni, čakrami do sebe pouštíme energii. Stav čaker se projevuje v životě „zhmotňováním“ daných typů energie — stav čakry ovlivňující zdraví se projevuje naším zdravím, stav čakry ovlivňující finance se projevuje tokem financí do našeho života, atd. Čakry mají schopnost se uzavírat a otevírat (fungují jako regulační ventil na potrubí), čímž do nás pouští větší či menší proud energie. Každá čakra ovládá jiný typ energií — životaschopnost, zdraví, finance, city, seberealizaci, pocit životní jisototy a pohodyStavu příslušné čakry automaticky odpovídá stav dané komodity v našem životě (život jednotlivé energie zhmotňuje). Např. energie peněz se mění v reálné peníze atd. Čakry jsou tedy regulátory našich zdrojů. Čím jsou otevřenější, tím víc nám dané energie do života proudí neboli tím jsme zdravější, spokojenější, bohatší, sebevědomější…

Čtení čaker

  • Typické otázky

    V tomto výkladu se nepokládá žádná otázka.

  • Doporučení

    U tohoto výkladu je důležité si spojit danou čakru s energiemi (životními oblastmi), kterých se týká. Jen tak vám bude jasné, co daná karta vystihuje, čeho ve vašem životě se týká.

  • Specialita tohoto výkladu

    Na tomto výkladu je jedinečný způsob, jak člověka zkoumá. Jde přímo k jádru věcí — k jejich informačně-energetické povaze. Právě s ní — s energií a informacemi — je nejefektivnější pracovat, protože to je ta nejzákladnější rovina, na které vše dostává svou jasnou podobu. Pracujete-li s energií a informacemi (lépe řečeno „nastavujete-li energii pomocí informací její vlastnosti“), jdete na řešení a výsledky tím nejjednodušším a nejefektivnějším způsobem — dokážete cokoli snadno změnit tak, jak si přejete. na této rovině jste neomezení, protože dokážete všemu přisoudit libovolné vlastnosti a ono se jim to přizpůsobí.

1. Kořenová čakra

(životaschopnost: sebejistota, sebehodnota, sebevědomí, soběstačnost)

2. Sakrální čakra

(životní energie: touhy, pudy, emoce, instinkty, sexualita)

3. Solární čakra

(odolnost: osobní síla, seberealizace)

4. Srdeční čakra

(laskavost: láska, city, důvěra, mír, vztahy)

5. Krční čakra

(projevování se: komunikace, tvořivost, sebevyjádření)

6. Třetí oko

(duchovno: intuice, vnímání smyslové i nadsmyslové)

7. Korunní čakra

(napojení na Vesmír: jednota všeho se vším, sounáležitost)


(výklad můžeš odeslat emailem)

INTUITIVNÍ NAVIGACE
Článek pro mě na teď
Výklad pro mě na teď

Tags

top