Čtení čaker (7 karet)

Čtení čaker

 • O karetním výkladu

  Čakry jsou naše energetická centra. Právě jimi jsme energeticky vyživováni, čakrami do sebe pouštíme energii. Stav čaker se projevuje v životě “zhmotňováním” daných typů energie — stav čakry ovlivňující zdraví se projevuje naším zdravím, stav čakry ovlivňující finance se projevuje tokem financí do našeho života, atd. Čakry mají schopnost se uzavírat a otevírat (fungují jako regulační ventil na potrubí), čímž do nás pouští větší či menší proud energie. Každá čakra ovládá jiný typ energií — životaschopnost, zdraví, finance, city, seberealizaci, pocit životní jisototy a pohody… Stavu příslušné čakry automaticky odpovídá stav dané komodity v našem životě (život jednotlivé energie zhmotňuje). Např. energie peněz se mění v reálné peníze atd. Čakry jsou tedy regulátory našich zdrojů. Čím jsou otevřenější, tím víc nám dané energie do života proudí neboli tím jsme zdravější, spokojenější, bohatší, sebevědomější…

 • Typické otázky

  V tomto výkladu se nepokládá žádná otázka.

 • Doporučení

  U tohoto výkladu je důležité si spojit danou čakru s energiemi (životními oblastmi), kterých se týká. Jen tak vám bude jasné, co daná karta vystihuje, čeho ve vašem životě se týká.

 • Specialita tohoto výkladu

  Na tomto výkladu je jedinečný způsob, jak člověka zkoumá. Jde přímo k jádru věcí — k jejich informačně-energetické povaze. Právě s ní — s energií a informacemi — je nejefektivnější pracovat, protože to je ta nejzákladnější rovina, na které vše dostává svou jasnou podobu. Pracujete-li s energií a informacemi (lépe řečeno “nastavujete-li energii pomocí informací její vlastnosti”), jdete na řešení a výsledky tím nejjednodušším a nejefektivnějším způsobem — dokážete cokoli snadno změnit tak, jak si přejete. na této rovině jste neomezení, protože dokážete všemu přisoudit libovolné vlastnosti a ono se jim to přizpůsobí.

1. Kořenová čakra

(životaschopnost: sebejistota, sebehodnota, sebevědomí, soběstačnost)

2. Sakrální čakra

(životní energie: touhy, pudy, emoce, instinkty, sexualita)

3. Solární čakra

(odolnost: osobní síla, seberealizace)

4. Srdeční čakra

(laskavost: láska, city, důvěra, mír, vztahy)

5. Krční čakra

(projevování se: komunikace, tvořivost, sebevyjádření)

6. Třetí oko

(duchovno: intuice, vnímání smyslové i nadsmyslové)

7. Korunní čakra

(napojení na Vesmír: jednota všeho se vším, sounáležitost)


(výklad můžeš odeslat emailem)

INTUITIVNÍ NAVIGACE

Ideální článek pro mě

Ideální výklad pro mě

 Ideální karta pro teď

PŘIJDE TI TO ZDE UŽITEČNÉ?

Kup si předplatné

Předplatné je dobrovolné, aby rozvíjelo naši štědrost.


Chceš dát věci do pohybu a vyladit si život?

Přihlas se do „Školy seberozvoje“

 Kup si „Tarot pro osobní rozvoj“ 

Najdi i ty zábavu a naplnění v rozvoji kvality svého života.

 

Tags

top