Jak najít své poslání

ico-black-tTrojka Disků je karta odkrývající odpověď na otázku: „Co jediné mě dokáže naplnit?“. A tou odpovědí je: „Jedině když se budeš věnovat svému poslání.“ Neboli když budeš dělat to, nač ti byly dány vrozené talenty a budeš to dělat tak, jak ti přirozeně vyhovuje.

Z té odpovědi by mělo být úplně jasné, že zdroj svého naplnění každý máme. Nosíme jej od narození v sobě, a záleží na nás, jak s ním naložíme.

Vše má jediné správné řešení

Jelikož je vše v životě zákonité, existuje i jediný způsob, jak vše dělat správně. A v případě svého naplnění je tím jediným správným způsobem cesta nalezení a rozvoje svých talentů + následná služba tím, že je využíváme ve prospěch všech.

Mnozí si teď možná řekneme, že žádné své talenty necítíme, že nevíme, co je naším posláním. I na to existuje odpověď — „To je proto, že ses naučil(a) nepřirozeně uvažovat. Shazuješ svou sebehodnotu, proto vídíš hodnoty jinde a vzhlížíš k nim, namísto koukání na sebe a uvědomování si svých kvalit.“

Takže řešením v případě, že nevíte jak začít, je čištění svého způsobu uvažování, naše známé zbavování se podvědomých bloků. Konkrétně — sebepřijetí neboli bezpodmínečná láska. Jiná cesta nevede. Proto není nad čím dumat, z čeho vybírat. Ber nebo neber.

INTUITIVNÍ NAVIGACE
Článek pro mě na teď
Výklad pro mě na teď

Tags

top