Kříž (4 karty)

Kříž je jednoduchý, ale zajímavý a svým způsobem specifický výklad. Je zaměřen na zkoumání situací/událostí, stavu věcí, vztahů apod. Výklad dává svou první kartou obraz aktuálního stavu zkoumané záležitosti. Další dvě karty obsahují doporučení a zároveň specifikum tohoto výkladu: doporučuje se nejen co dělat, ale i co rozhodně nedělat. Neboli čím si pomůžeme a čím si naopak určtě ublížíme. Poslední karta pak ukazuje výsledek, k němuž naše chování povede, splníme-li obě podmínky.

Kříž

  • Typické otázky

    Jak vypadá záležitost XY? Co mi radí Tarot v situaci XY?

  • Doporučení

    Vše se odvíjí od našeho chování, od postojů a myšlenek, které do našich každodenních situací a vztahů posíláme. Vše na nás reaguje, zcela zákonitě, přesně. Tím je zajištěno, že máme vše přesně tak, jak si zasloužíme, jsme tím jediným, co má na vše v našem životě vliv. Výklad Kříž se tomuto pravidlu věnuje podrobněji než bývá obvyklé — doporučuje, ale i varuje. A to je víc, než se na první pohled zdá. Zaujmout správný postoj, ale zároveň uvažovat nevhodně, to je jako byste nevěděli, co vlastně chcete. A tudíž se vaše záležitost ani nemůže nijak kloudně vyvinout, nemá co přijít. Na jednu stranu si něco přejete, a zároveň to něčím jiným v sobě brzdíte. Je tedy potřeba vědět, že je nutné nejen dovolit, ale i odbrzdit. A to je dobré si zapamatovat.

  • Specialita tohoto výkladu

    Tento výklad je svou třetí kartou inspirací pro vaše vlastní výklady a otázky. Často člověka samotného nenapade se takto ptát, obvykle zůstáváme jen u toho co dělat, a neřešíme, co určitě nedělat. A tím se někdy můžeme zastavit napůl cesty a nechápat, proč se věci nehýbou.

1. O toto jde.

(v tomto stavu se náchází to, co zkoumáš)

2. Co bys měl udělat.

(takto ti Tarot doporučuje se zachovat)

3. Co bys udělat neměl.

(toto chování ti Tarot naopak nedoporučuje/zakazuje)

4. Sem to povede.

(výsledek, kterého dosáhneš)


(výklad můžeš odeslat emailem)

INTUITIVNÍ NAVIGACE
Článek pro mě na teď
Výklad pro mě na teď

Tags

top