Online karty: Ano/Ne

Karty Ano nebo Ne slouží jako pomoc při rozhodování. Dají vám rychlou odpověď na otázku, která vyžaduje právě tento typ odpovědi (čímž karty svým způsobem doplňují Tarot, který na tento typ otázek neodpovídá). U karet Ano nebo Ne platí víc než u jiných — používejte se správně, nezávislácky. Ptejte se jen tehdy, necítíte-li se na jejich odpovědi nijak závislí, pak je používáte správně a budou vám sloužit. Pokud ale k odpovědi vzhlížíte jako ke své záchraně, je problém jinde a vy se potřebujete zbavit své závislosti. V takových případech vás budou karty jen brzdit, protože se to ve vás mele a vy se jich budete chtít ptát každou chvíli.


  • Info
    Karty „Ano nebo Ne“ používejte, nedokážete-li se správně rozhodnout nebo podívat na to, co se vám nabízí, co vás zajímá. Neobsahují pouze striktní odpověď Ano a Ne, ale i varianty Spíše ano, Určitě ano, resp. Spíše ne, Určitě ne. Někdy totiž není situace úplně jednodznačná, přesto po vás jasné rozhodnutí vyžaduje — potřebujete se přiklonit na jednu či druhou stranu.
  • Tip
    Online karty nabízí možnost posílat výsledky emailem (sobě nebo komukoli jinému). Můžete si ke kartě připsat svou vlastní poznámku, která se emailem rovněž odešle.
ONLINE KARTY ANO NEBO NE

INTUITIVNÍ NAVIGACE
Článek pro mě na teď
Výklad pro mě na teď

Tags

top