online karty

Online karty: Rychlá pomoc

Karty Rychlá pomoc jsou doplňkem karet tarotových. Stejně jako Tarot pracují s intuicí, což znamená, že je potřeba při otáčení karty myslet na otázku. Tou správnou otázkou v případě Rychlé pomoci je „Co si právě teď potřebuji uvědomit?“.


  • Info

    Přestože člověk už ví, že mu nikdy nic nehrozí, život jej neustále testuje. Nikoli proto, aby mu ubližoval, ale aby člověka bavil, aby se nezačal nudit a stagnovat. Život je hra, která člověka sem tam vyvede z klidu, a na něm je se do klidu zase vrátit. Právě tím sílí a rozvíjí své schopnosti si život řídit, zkvalitňovat, plnit si své touhy. Karty Rychlá pomoc slouží právě k tomu, aby vás rychle dostaly „zpátky do klidu“. Kdykoli cítíte, že ztrácíte jistotu, sáhněte po kartě a ona vám připomene princip, který je pro vás momentálně důležitý, který vás vrátí do klidu a nadhledu. Pokaždé, když to uděláte, uvědomíte si i svou sílu a schopnost žít bez obav, v pohodě, svobodně a spokojeně. Učíte se zvládat libovolné situace, v nichž se ocitnete. Život se pro vás stává hrou, která vás baví a zároveň posouvá k vašim cílům.

  • Tip

    Online karty nabízí možnost posílat výsledky emailem (sobě nebo komukoli jinému). Můžete si ke kartě připsat svou vlastní poznámku, která se emailem rovněž odešle.

ONLINE RYCHLÁ POMOC

1. Klaď otázky, kliknutím na kartu otáčej odpovědi

INTUITIVNÍ NAVIGACE
Článek pro mě na teď
Výklad pro mě na teď

Tags

top