Online karty: Tarot pro osobní rozvoj

Tarot pro osobní rozvoj je spolehlivý průvodce úspěšným životem. Zná správnou odpověď na každou vaši otázku, dokáže poradit v každé situaci, ve které se ocitnete i s každou záležitostí, kterou se zabýváte. Úspěch spočívá ve správných rozhodnutích. Ona určují, jak se bude co vyvíjet i jak to nakonec dopadne. Život funguje automaticky, naše záměry se zcela samovolně naplňují, ale vše je podmíněno jedním — musíme umět spolupracovat. Udržovat vývoj ve správných kolejích. Právě k tomu slouží Tarot pro osobní rozvoje nejlépe. Člověk by se měl naučit s ním pracovat zcela samozřejmě, na každodenní bázi. Necítím se dobře, potřebuji něco rozhodnout, jdou na mě obavy a strach, vnímám něco nepříjemně — sáhnu po kartě a vhodnou otázkou si udělám jasno, uvedu se zpátky do klidu.


  • Info

    Tarot pro osobní rozvoj je ucelený systém životních pravidel. Kdo se podle nich naučí žít, tomu bude vše zcela samozřejmě fungovat, protože život funguje nikoli nahodile, ale zákonitě. V každém okamžiku života prožíváš situaci nebo stav, který některá karta Tarotu vysvětluje. Neexistují tedy situace/stavy, které by Tarot neznal. Cítíš-li se nejistě, nevíš-li si rady nebo netušíš, jak se správně zachovat, otoč si kartu s otázkou: Co se teď ve mně děje? nebo Jak se mám v této situaci/zálžitosti zachovat? Na kartě najdeš vysvětlení toho, co právě prožíváš i správné řešení: postoj, který máš zaujmout. Ptát se můžeš samozřejmě na cokolim můžeš svými otázkami zkoumat libovolnou situaci, záležtost, osobu, vztah apod.

  • Tip

    Online karty nabízí možnost posílat výsledky emailem (sobě nebo komukoli jinému). Můžete si ke kartě připsat svou vlastní poznámku, která se emailem rovněž odešle.

ONLINE TAROT

1. Klaď otázky, kliknutím na kartu otáčej odpovědi

INTUITIVNÍ NAVIGACE
Článek pro mě na teď
Výklad pro mě na teď

Tags

top