stručný tarot

Online karty: Stručný Tarot pro osobní rozvoj

Tarot pro osobní rozvoj existuje i v této stručné verzi. Je to vhodný doplněk ke „klasické“ podobě karet, vhodný například když si potřebujete rychle připomenout přirozený princip, který je pro vás momentálně důležitý, který vás ihned uklidní nebo správně nasměruje. Se stručnou verzí Tarotu se dobře pracuje i dětem. Zcela nenásilně objevjí životní principy, které se ukládají v jejich podvědomí, takže podle nich dokážou uvažovat a žít.


  • Info

    Tyto karty jsou stručnější verzí Tarotu pro osobní rozvoj. Na každé kartě je vypíchnutý jednou krátkou větou hlavní princip jejího poselství. Karty jsem původně vyráběl pro děti, aby si principy snadno zapamatovaly a uměly podle nich uvažovat. Časem se ale ukázalo, že mají svůj význam i pro dospělé, minimálně jako příjemná změna k Tarotu „klasickému“. V každém případě — máte-li dítě, které téma životních zákonů zajímá, je tento Tarot ideálním způsobem, jak mu otevřít cestu.

  • Tip

    Online karty nabízí možnost posílat výsledky emailem (sobě nebo komukoli jinému). Můžete si ke kartě připsat svou vlastní poznámku, která se emailem rovněž odešle.

ONLINE STRUČNÝ TAROT

1. Klaď otázky, kliknutím na kartu otáčej odpovědi

INTUITIVNÍ NAVIGACE
Článek pro mě na teď
Výklad pro mě na teď

Tags

top