Příští krok (4 karty)

Příští krok je skvělým rádcem na cestě k vašemu cíli. Každá taková cesta se totiž skládá z dílčích kroků, které mají za úkol dosáhnout konkrétního průběžného výsledku — udržují vás ve správném směru. Svého cíle dosáhnete poté, co učiníte všechny potřebné kroky. Výklad funguje jako navigátor. Ukáže vám stav záležitosti, kterou se zabýváte, ukáže, co momentálně není vůbec potřeba řešit a nasměruje vás na to, co je v tuto chvíli podstatné, co vás posune dál. Poslední karta výkladu představuje výsledek, k němuž dospějete, což je zároveň okamžik, kdy si máte tento výklad udělat znovu. Takto dospějete krok-za-krokem ke svému cíli nebo ideálním způsobem vyřešíte to, co potřebujete vyřešit.

Příští krok

  • Typické otázky

    Nač se mám teď zaměřit? Jaký krok mám udělat? Jak se mám ke své momentální situaci postavit? Jaký postoj mám teď zaujmout na své cestě k XY?

  • Doporučení

    Existují situace, které mají jednoduché řešení, stačí se k nim správně postavit. Pak jsou ale i takové, které vyžadují řešit postupně, a právě pro ně je tento výklad ideální. Spolehlivě tě dovede k vytyčenému cíli, k výsledku, který ti přinese přesně to, co si přeješ, po čem toužíš. Zaměřuj se na dílčí kroky, chovej se podle rady a jakmile dospěješ do stavu, který popisuje čtvrtá karta výkladu, udělej si výklad znovu a řiď se podle něj. A tak to opakuj, dokud nejsi v cíli.

  • Specialita tohoto výkladu

    Specialitou, která v tomto výkladu stojí za povšimnutí a zapamatování, je využití Tarotu k systematickému postupu k zadanému cíli. Otázky výkladu stavějí Tarot do role vašeho průvodce, který krok-za-krokem ukazuje nejjednodušší a nejkratší cestu ke splnění toho, co si přejete. Stačí se výkladem řídit a hlídat si dílčí výsledky, kdy je čas provést další krok.

1. Současná situace

(takto to teď vypadá, zde jsi)

2. Toto teď není důležité

(toto teď vůbec neřeš)

3. Důležité je teď pouze toto

(to jediné teď řeš, na to se zaměř)

4. Sem tě to přivede

(až budeš zde, udělej výklad znovu na další postup)


(výklad můžeš odeslat emailem)

INTUITIVNÍ NAVIGACE
Článek pro mě na teď
Výklad pro mě na teď

Tags

top