Řešení situace (3 karty)

Řešení situace je úplně jednoduchý přímočarý výklad, který odhaluje vaše prožívané pocity v souvislosti se zkoumanou záležitostí. Navrhuje vám správné řešení a ukazuje i výsledek, ke kterému to povede, zachováte-li se podle rady Tarotu. Někdy je právě jednoduchá rada tím, co právě potřebujete, bez zbytečného zkoumání, a právě pro takové situace je tento výklad ideální. Každý výsledek přesně odpovídá způsobu, jakým jej bylo dosaženo. Život je zákonitý a každá situace, ať se tváří jakkoli, má správné řešení, které Tarot umí ukázat.

Řešení situace

  • Typické otázky

    Jak mám řešit situaci XY? Jak mám správně situaci XY vnímat? Jak se mám k situaci XY správně postavit?

  • Doporučení

    Uvědom si, že situace, která tě vyvádí z klidu, tě klame = a jen proto jsi vyveden z klidu. Kdybys viděl věci správně, budeš v klidu. Ale ty vidíš něco jinak, než jak to je, a právě tvá iluze tě zneklidňuje. Proto prožíváš něco jiného (viz karta 1), než co se skutečně děje, nevidíš realitu, ale svůj zkreslený obraz. Proto i reaguješ jinak, než bys měl. Tarot ale vidí každou situaci správně, nezkresleně, proto ti dokáže dávat správné rady (viz karta 2). Stejně tak vidí, kam daná reakce povede (viz karta 3). Tarot je vlastně nezaujatým pozorovatelem, který vidí všechny situace takové, jaké jsou a proto ví, oč v nich jde a jak je správně řešit.

  • Specialita tohoto výkladu

    Specialitou, která v tomto výkladu stojí za povšimnutí a zapamatování, je obecná výkladová kostra, vhodná pro zkoumání nějaké záležitosti nebo vztahu. Vždy je dobré se neptat pouze na to, co vás přímo zajímá, ale udělat si i „průzkum“ podmínek, díky kterým věc vypadá, jak vypadá. Zásadní jsou vždy pocity tazatele (případně dalších osob, které ve zkoumané záležitosti figurují), protože z toho, co lidé cítí (jak záležitost či osobu vnímají), se odvíjí jejich jednání, chování, reakce, postoje… A v konečném důsledku i výsledný stav.

1. Jak vnímám tuto situaci?

(co cítím, jak situaci prožívám)

2. Jak se mám správně zachovat?

(jaký postoj je pro mě dobrý)

3. K čemu to povede?

(čeho tím dosáhnu, co získám)


(výklad můžeš odeslat emailem)

INTUITIVNÍ NAVIGACE
Článek pro mě na teď
Výklad pro mě na teď

Tags

top