Zdolání překážky (5 karet)

Název tohoto karetního výkladu je cekem všeříkající. Je vhodný pro situace, které je potřeba zdolat a ukazuje, v čem hledat problém a jak se k jeho řešení správně postavit. Takže je to vlastně ideální rádce, který vás nasměruje na to podstatné a ukáže vám, jak to vypadá i co s tím. Zároveň vás zbaví potřeby řešit cokoli jiného, co možná působí zdáním, že to řešit máte, ale to jen podléháte klamu.

Zdolání překážky

 • Více o karetním výkladu
  Každá situace nějak působí a o něco v ní jde. Je zcela obvyklé, že laik nepozná rozdíl. Obvykle netuší, že mezi těmito dvěma aspekty je vůbec nějaký rozdíl, že situace jinak vypadá, ale jde v ní o něco úplně jiného. A to je i zdrojem všech nedorozumění i problémů, protože člověk pod vlivem svého dojmu řeší tento dojem, nikoli realitu. A pak zákonitě není schopen situaci vyřešit, protože se nezabývá skutečnou příčinou.

 • Typické otázky

  Jak mám řešit situaci XY? Jak se postavit k záležitosti XY? Co mi stojí v cestě a jak to mám řešit?

 • Doporučení

  Tento výklad připomíná skutečnost, že nikdy, když vás něco vyvádí z klidu, nemáte dát na svůj dojem. Nikdo totiž nejsme v neklidu schopen vnímat skutečnost, neklid nás od ní odvádí, probouzí naši fantazii, vykreslující vizi, která vůbec neodpovídá skutečnosti. A právě té vize se bojíme, s tou bojujeme, z té býváme smutní a bezradní. Tarot ale vždy vidí jádro věcí a proto vám spolehlivě odhalí, o co jde skutečně i jak se k tomu máte správně postavit.

 • Specialita tohoto výkladu

  Specialita tohoto výkladu spočívá v jasném ukázání na příčinu, kterou je v dané situaci potřeba řešit, správně se k ní postavit a tím umožnit, aby se záležitosti samy správně vyvinuly. Je v tom pochopení, že se vždy vše správně vyvíjí samo, na nás jen je správný vývoj umožnit svým postojem.

1. O toto tu jde

(takto teď vypadá zkoumaná situace)

2. Překážka

(toto brání situaci ve vývoji)

3. Podvědomí

(takto situaci prožíváš, tak se cítíš)

4. Vědomí

(takto uvažuješ , toto si uvědomuješ)

5. Správný krok

(tímto postojem překážku překonáš)


(výklad můžeš odeslat emailem)

INTUITIVNÍ NAVIGACE
Článek pro mě na teď
Výklad pro mě na teď

Tags

top