Třídění online karetních výkladů

ico-black-pPro jednodušší navigaci jsou v sekci Témata k dispozici tlačítka, která vyberou ze všech dostupných online karetních výkladů jen ty, které jsou tematicky podobné (viz obrázek níže).

Karetní výklady jde tématicky rozdělit do tří skupin:

  • Výklady vztahové — někdy se jim říká partnerské, ale to je mírně zavádějící, protože vztahy zdaleka nejsou jen partnerské, ale třeba pracovní mezi nadřízeným/podřízeným, kamarádské, rodičovské, a úplně stejně jde zkoumat vztah k financím, zdraví, dětem, škole…
  • Výklady situační — rozebírají a poskytují správný pohled na situace, ukazují jak situace vypadá, případně jak vznikla, kam se vyvíjí, a samozřejmě ukazuje i správný přístup, který povede k vyřešení.
  • Výklady osobnostní — těmi zkoumáme osobnost svoji, tazatelovu či kohokoli jiného. Ukazují nám, co jak má kdo v sobě nastaveno, jak přistupuje k tomu či onomu, jak co vnímá, co je pro něj priorita a co ne atd.

V tuto chvíli je k dispozici přes 20 karetních výkladů (určitě si tedy vyberete), které jde jednoduše filtrovat stisknutím příslušného tlačítka v pravém sloupci na stránce Obsah stejně jako i na stránkách jednotlivých článků a karetních výkladů. Zobrazí se vám jen výklady určené pro příslušné téma. Ať slouží!


P.S.: Některé výklady jsou součástí článku, najdete je pak úplně na jejich konci.

P.P.S.: Máte-li nějaký oblíbený výklad, který mezi dostupnými není, napište si o něj a já jej rád zpracuji a přidám do seznamu.

INTUITIVNÍ NAVIGACE
Článek pro mě na teď
Výklad pro mě na teď

Tags

top