Správně pojatý seberozvoj se skládá ze dvou komponent

  • Škola, která nás systematicky krok-za-krokem naučí všechna pravidla (životní zákony). Změní naši logiku a začneme životu i prožívaným situacím jasně rozumět. Život se ukáže úplně jiný, naprosto bezpečný a bezstarostný.
  • Aha-efekty, díky kterým dostaneme naučené principy z hlavy do krve (nezůstane to jen v hlavě jako teorie, ale budeme to tak cítit). Pak se i náš život změní a co nám dělalo starosti se vyladí. (Obvykle se dopouštíme té chyby, že za svůj seberozvoj považujeme čtení článků, knih, citátů, přednášky, workshopy… Myslíme si, že tím na sobě pracujeme, ale to je omyl, to vše je jen tato “druhá” komponenta, která nás ani nás život sama o sobě nijak nemění, protože v nás nemá co zrát = uvažujeme stále postaru).

Školu nabízím formou Koučingu (viz níže), Aha-efekty formou Předplatného (viz nabídka Nástroje) a pořádaných akcí (viz nabídka Kalendář akcí). Za ideální volbu považuji Koučing + Předplatné, a k tomu se podle potřeby a chuti účastnit webinářů a akcí naživo, kde se navíc seznámíte s podobně laděnými lidmi.


KONZULTACE nabízejí jasný vhled do vašich situací. To je nezbytný první krok — svou situaci a její příčiny musíte nejdřív jasně chápat.
KOUČING (Škola) na to pak navazuje jako krok druhý — přinese řešení. To je vždy proces, který má svůj jasný průběh, od startu k cíli, a tím procesem vás provedu, teoreticky i prakticky. Naučíte se rozumět životním situacím a pomocí tří technik svůj život cíleně ladit. Kromě toho, že vyřešíme vaši situaci, pochopíte život i že vše v něm funguje i se řeší úplně stejně. Tudíž to, co jste se naučili a co vás vyladilo, budete dál sami stejným způsobem používat po zbytek života k jeho úspěšnému a naplňujícímu prožívání a směrování.

Zobrazeny 2 výsledky

top