Přitažlivý = přirozený

ico-black-vVčera jsem strávil celý den se svojí kamarádkou/klientkou. Byl to úžasný den, protože jsem měl před očima člověka, který už „je jiný“. Má přepnuto, kouká na věci jinak, než je obvyklé.

To „jiné koukání“ je přirozené, velice klidné, přitažlivé. A hlavně — kompletní. Je to jako byste svolali mimořádné lidi a z každého z nich vzali to jedinečné, čím osobnostně vyniká.

Od bohatého to bohatství, od zdravého zdraví, od vstřícného vstřícnost, od sebevědomého sebevědomí, do milého lásku, od odvážného odvahu, od spolehlivého spolehlivost…

Je nesmírně obohacující být v přítomnosti takového člověka. Cítíte se s ním velice příjemně a každou chvíli prožijete zajímavý aha-moment, situaci, ve které si uvědomíte jeho neobvyklé chování, reakci, přístup.

Nejde jen o tu neobvyklost, dochází vám i jak to je vlastně správné. Kouká na věci jednoduše, přesně vystihuje pointy situací, zároveň působí úplně normálně.

Co bývá vzácné, je zde tak nějak standardem. Bez výkyvů. Rychle se na to zvyká. Ať se děje, co se děje, je to pořád zabaleno do klidu, nadhledu, přirozené krásy.

Silně to i kontrastuje s chováním lidí okolo. I těch, kteří se chovají v podstatě hezky. Je cítit ten rozdíl, ta kvalita, ta opravdovost.

Seberozvoj má smysl. Žít s pochopením života v krvi je symfonické. Máte před sebou velkého člověka v malém a milém světě. Realitu.

INTUITIVNÍ NAVIGACE
Článek pro mě na teď
Výklad pro mě na teď
top